Podlaskie Centrum Produktu Lokalnego Logo Mobile
photo
miody

Miody Pasiecznika Sokólskiego

Podziel się

Miody Pasiecznika Sokólskiego (Sokółka, pow. sokólski)

Pszczołami zajmowali się dziadkowie państwa Gołko, później pasiekę założył tata pana Marcina. – Dwanaście lat temu postanowiliśmy z żoną sami rozpocząć przygodę z pszczołami. To nasze dodatkowe zajęcie, bo każde z nas ma pracę zawodową – opowiada pan Marcin.

Jest to pasieka typowo stacjonarna, w której znajduje się 40 pszczelich rodzin rasy buckfast i kraińskiej.
– Pozyskujemy miód mniszkowy, wielokwiatowy, lipowy, gryczany. Mamy też w ofercie miód „runo leśne”, czyli z dziką maliną, kruszyną, spadzią liściastą i lipą. Czasami udaje się pozyskać miód wrzosowy. Mamy też pyłek pszczeli, wosk, pierzgę i propolis – wylicza pszczelarz.

Produkty od Pasiecznika Sokólskiego można nabyć na giełdzie rolnej przy ul. Andersa w Białymstoku. Pan Marcin przyjmuje też zamówienia telefoniczne i sam wozi miody do stałych klientów w Białymstoku. – Jeździmy z naszymi produktami na biesiady miodowe w Tykocinie, Kurowie, do Myszyńca na „Kurpiowskie miodobranie” i na inne tego typu imprezy – mówi pan Gołko.

Galeria

lead-image
lead-image
Lokalizacja sklepu

Marcin Gołko - Pasiecznik Sokólski

Pasieka z rodzinnymi tradycjami pasiecznymi, wciąż oparta na pasji. Szeroka oferta miodów i innych produktów pszczelich m.in.: pyłek pszczeli, pierzga, propolis. Pszczelarz bierze udział w akcji Samorządu Województwa Podlaskiego promującej markę "Miód Podlaski" a prowadzonej przez Podlaskie Centrum Produktu Lokalnego.  

Tel. 530 143 270

e-mail: pasieczniksokolski/at/o2.pl

Lokalizacja sklepu

Marcin Gołko - Pasiecznik Sokólski

ul. K. Lewickiego 18, 16-100 Sokółka

wyznacz trasę
Forma działalności

Forma działalności

Sprzedaż i dostawy bezpośrednie

Gdzie kupię produkt

Gdzie kupię produkt

  • Giełda na Andersa - Białystok
  • zamówienia telefoniczne

Header